Letňák 2017: DEN PÁTÝ

Pro velký úspěch včerejšího článku, v němž jsme zmínili společné skřehotání, přikládáme dnes i záznam, na kterém je dobře vidět (a hlavně slyšet), jak celá ta komická situace asi vypadala.
Video ze společného zpěvu najdete zde.

LETŇÁK: DEN PÁTÝ
PÁTEK

Pátek jsme zahájili hrou "Lektvary", kterou jsme hráli ve dvou týmech. Obracení kartiček proběhlo bez zbytečných výbuchů (ačkoliv jsme si je hodně přáli), tudíž jsme to všechno nakonec zvládli umíchat.ZPÁTKY DO MINULOSTI

Odpoledne jsme uskutečnili další krok k tomu, abychom se dostali zpátky do naší přítomnosti. Sbírali jsme ve dvojicích kartičky s přísadami, ale jeden člen dvojice měl zavázané oči.Ywa, se kterou jsem byla ve dvojici, vymyslela skvělou strategii. Nechala mě osleplou stát mezi jinými slepými a šla sama hledat přísady. Potom jen zavolala: "Olivkooo, tady jsem, pojď sem!" A já poslepu ťapkala za Ywiným hlasem. 

Nevím, jak ostatní dvojice, ale mně Ywa často říkala, že bych měla taky něco najít. A tak poté, co jsme do sebe poslepu nějakou dobu vráželi, šli jsme znovu uvařit lektvar, který nás (snad!) přenese zpátky do přítomnosti.
Dozvíme se to zítra, tak nám držte palce!

Večer proběhlo tradiční Konkláve, kterému velel Matt s mozkem a Mike se svým super dlouhým seznamem.


Probíraly se věci ohledně famfrpálu a hradu, ale například také padla otázka, proč je alko i nealko u Rosmerty zdarma.

Večerní Konkláve se zakončilo v blízké restauraci, kde jsme poseděli a prodiskutovali věci minulé i budoucí.Posílám smajlíčky!
Vaše Olivka
(Honorov, 11. 8. 2017)


Komentáře

Jméno
Nadpis
Text
Kolik je 4 + 3 (slovem)?
Akce

Přehled komentářů


skřehotání

Napsal: Bete Dne: 15.08.2017 ve 21:57

Tedy, skřehotáte nečekaně skvěle, očividně bysme vážně mohli založit školní sbor! =D

Kolejní časopis Nebelvíru školy Hogwarts.cz